אודות

מכללת NLP PRO נמצאת בראש רשימת המכללות, הגדולות, המובילות והמקצועיות ביותר בישראל, עם סטנדרט בינלאומי בלתי מתפשר. אנחנו בNLP Pro דואגים להכשיר אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שיש, בישראל, ללימודי NLP ויישום עולם ה – NLP בחיים האישיים והמקצועיים. המכללה נותנת מענה בקורסים והכשרות ייחודיות, הן לקהל הרחב והן לאלה שמחפשים להפוך את עולם ה – NLP למקצוע ולהפוך למטפלים מהשורה הראשונה בתחום.

מכללת NLP PRO מורכבת מנבחרת מומחים מהשורה הראשונה בישראל בתחום הNLP,  ותחום ההתפתחות האישית והעסקית.  המכללה מספקת סטנדרט למידה ברמה בינלאומית, עם צוות מנחים ומנטורים רתום ומחובר לחזון המכללה. המנחים של מכללת NLP PRO נבחרו בקפידה, כולם בעלי ניסיון עשיר בהנחייה ועמידה מול קהל, מנהלים קליניקה מצליחה, מחוברים לחזון ועוברים, באופן קבוע, הדרכות והשתלמויות על מנת לוודא כי הם נמצאים, בראש הפירמידה של המרצים בישראל.

צוות העובדים של המכללה, הם הקורה התומכת של החזון. מדובר בצוות עובדים איכותי, שנבחר גם הוא בקפידה, מתוך כלל האנשים שנבחנו בראיונות העבודה, על מנת ליצור סביבת עבודה של אנשים, שמחפשים ליזום, לקדם ולתת ערך אמיתי לזולת, תוך כדי הצמיחה האישית שלהם.

 

חופית גנדי יצחקמייסדת ומנכ"ל המכללה, מנחה בקורסי המאסטר והנחיית הורים של המכללה

אמא לאלה (בת 6) וגפן (בן 2.5). מהנדסת תעשייה וניהול שעזבה קריירה מצליחה בהייטק לטובת מקצוע חדש ואחר לחלוטין בו היא מצאה את השליחות שלה. בחמש השנים האחרונות, חופית היא מנחת הורים ומטפלת בשיטת NLP. יזמית בתחום החינוך החדשני- הקימה בית ספר דמוקרטי ביחד עם קבוצת יזמים בצפון הארץ. חופית ייסדה את מכללת נלפ פרו ומשמשת כמנכ״ל המכללה. בנוסף היא מנחה בקורסי המאסטר והנחיית הורים של המכללה.

 

אלכס בוכרוב – מנחה ומרצה בשיטת NLP בדרגת Master ו Trainer

מחזיק ברקע טיפולי של כ – 1,500 מונחים וניסיון עשיר של 2,000 שעות הרצאה בשנה. מגשר מוסמך ומתמחה בשילוב כלי NLP עם בני נוער, עם שלוש שנות ניסיון של עבודה רציפה עם למעלה מ1,100 מתבגרים בגילאים 12-18. יזם ומנהל פרויקטים בקנה מידה ארצי בתחום ה NLP כבר שנה שלישית ברציפות. מתמחה בשיטה ייחודית לפתרון מהיר של מצבים מורכבים וטראומות

גל צחייק – מאסטר וטריינר בשיטת NLP

גל הוא מאסטר וטריינר בשיטת NLP והוא הסמיך מאות NLPיסטים בסטנדרט בינלאומי. החזון של גל להנגיש את הכלים המדהימים האלה שהובילו פרוייקטים ענקיים שנגעו בחייהם של מאות אלפים בישאל.

יואב דוידוביץ' – שותף וסמנכ"ל כספים

איש עסקים מצליח בתחום ההשקעות והפנסיה. בנוסף, סמנכ"ל כספים במכללת אורין שפלטר ומרצה בקורס מקצועית א וחשבונאות.

רונן נחמיאס – שותף ודירקטור

איש עסקים מצליח בתחום שוק ההון והפנסיה. בנוסף, שותף ודירקטור במכללת אורין שפלטר, מרצה בקורסים ניתוח ניירות ערך (מקצועית א’), ניהול תיקי השקעות (מקצועית ב’).

דילוג לתוכן