סדנת NLP

ישנן הרבה סיבות בגללן אנשים הולכים לעשות סדנת NLP בשלב כזה או אחר בחייהם. כולנו מתמודדים מתישהו בחיים עם מכשולים שאנחנו כבר בטוחים שאנחנו לא מסוגלים לצלוח, ומגדירים לעצמנו תחומים שאנחנו כנראה לא טובים בהם, או לא טובים בהם מספיק. פעמים רבות, ההגדרות האלה הן שמונעות מאיתנו לממש את הפוטנציאל שלנו, והן אלו שמחוללות את המציאות. לשפה שלנו יש קשר לישיר למחשבה שלנו, והמילים בהן אנחנו משתמשים עלולות לתחום את התודעה שלנו בתוך אמת כוזבת כלפי עצמנו.

סל ערכים ומימוש פוטנציאל

גישת ה- NLP יוצאת מנקודת הנחה שבכל גיל בני אדם יכולים לעשות שינוי. השינוי הזה מותנה בחיווט מחדש של סל הערכים שלנו- מה אנחנו מגדירים כטוב, מול מה או מול מי אנחנו מודדים את ההצלחות שלנו, הדרך שבה אנחנו תופסים את המציאות. ביכולתו של כל אדם להגיע להישג משמעותי בכל זירה בה יחפוץ בחייו. רוב המכשולים שעומדים בפנינו בדרך שלנו להצלחה הם מכשולים פיקטיביים, מכשולים שאנחנו עצמנו יוצרים מבלי לדעת. המכשולים הללו כרוכים בסט האמונות שלנו לגבי עצמנו ולגבי המציאות. האמונות האלה מתגבשות במהלך השנים בחוויות אותן אנחנו צוברים ואלה הולכות איתנו לכל מקום, בין אם אנחנו מודעים להן ובין אם לא. חלק גדול מהזיכרונות שלנו אגורים בתת מודע ומשפיעים עלינו מבלי שנדע זאת.

סדנת NLP במכללה

מכללת "NLP Pro" היא מהגדולות בישראל. הסדנה המרכזית של המכללה היא ה- NLP Therapist שמהווה חממה לאימון תודעתי, בתור אחד מקורסי ה- NLP המקצועיים והפופולריים בישראל. מלבד קורס זה, ישנו גם קורס הדרגה הטיפולית הבאה, הלוא הוא ה- NLP Master וקורס הדרכת ההורים המיוחד של המכללה. תחת "NLP Pro" עברו במרוצת אנשים למעלה מ-10,000 תלמידים.

דילוג לתוכן