ספר NLP

אנשים רבים מתמודדים עם מכשולים בחייהם ומחליטים בגיל כזה או אחר לחולל שינוי דרסטי ולצאת לדרך חדשה. בימינו, המודעות לבריאות הנפש ולהשפעתה גם על המישורים הפיסיים בחיינו כל כך מפותחת, שמוגים כמו סיפוק מקצועי והגשמה עצמית הפכו למטרות עיקריות עבור רוב בני האדם. אנחנו חיים פעם אחת ואנחנו רוצים להרגיש שהחיים הללו היו מלאים ומרגשים, רצופי חוויות והפתעות. אם פעם ההישג הבלתי מעורער היה גודל חשבון הבנק, הרי שהיום יותר ויותר אנשים מכירים באושר ובשלווה הפנימית כיעד בעל משמעות. על כן, שיטות כמו שיטת NLP הנלמדות במוסדות כגון מכללת "NLP Pro" שצברו הצלחות רבות, הפכו כל כך פופולריות בתחום האימון הרגשי-תודעתי.

ספר NLP למתחילים

גם שינויים גדולים מתחילים בצעד אחד. קיים פער גדול בין תובנה לפעולה והטווח שביניהן הוא לגיטימי. אנשים שמחליטים באמצע החיים לצאת לדרך חדשה, צריכים לזכור שההגשמה העצמית מצויה גם בהכרה של כל הטוב שכבר קיים. בקריירה הקיימת, בחוויות שהצטברו, במשפחה ומערכות היחסים שמקיפים אותנו במהלך החיים. כל אלו הם מקור לחיים מלאי שלמות וקיימות והמטרה היא לא להתנתק מהם בעת שינוי, אלא לקבל אותם כחלק מהשינוי. על כן, לא כולם רוצים לקפוץ ישר למים ולהיכנס לסדנאות NLP אינטנסיביות שיציבו אותם בהתמודדות מאתגרת אל מול הכרה במציאות. למי שרוצה לעשות את צעדיו הראשונים בזהירות, קיימים ספרים ומאמרים מדהימים ל- NLP, אותם כתבו מטפלים מוכשרים כמו קוניראיי וסטיב אנדראס, אפילו הוגי השיטה גרינדר ובנדלר.

מכללת "NLP Pro"

ספר NLP הוא פלטפורמה מצוינת ללמוד על NLP, אך הוא לא הדרך ללמוד NLP באמת כפרקטיקה. במכללת "NLP Pro" אנחנו מכשירים את תלמידינו מתוך גישה כי NLP ניתן ללמוד באמת רק תוך כדי התנסות, תוך ניסוי ותהייה אישיים.

דילוג לתוכן