קורס הורות

קורס הורות הוא דבר שרק בשנים האחרונות הפך להיות לגיטימי בחברה. בעבר, הורים פחדו להודות בפני החברה ובפני עצמם שהם לא מצליחים להתמודד עם גידול ילדיהם. בעוד קורסי הורות היו מוכוונים כלפי פעוטות וכלפי זוגות בהיריון, מעטים האנשים שהשתמשו בייעוץ מקצועי עבור ילדיהם בגילאי יסודי, ועוד פחות עבור מתבגרים. הורים רבים שמו את מבטחם ביכולת שהם חשבו שאיתם נולדו, ומערכות החינוך בבית הספר- המורה, המנהלת והיועצת. עם זאת, בשנים האחרונות אנו מתחילים להבין שהפער בין מערכת החינוך וילדינו הולך ומתרחב, הפלטפורמה הבית ספרית הולכת וכושלת ואיננה תואמת את הסגנון ואת הקצב בו הילדים רגילים לצרוך את התוכן המועדף עליהם.

טיפול רגשי במסגרת המשפחתית

על כן, עולם הטיפול המשפחתי התפתח מאד בשנים האחרונות וישנם היום מטפלים מומחים רבים בתחום. במקום שאת הייעוץ הרגשי הילדים יקבלו ממערכת החינוך שבהם הם איבדו אמון, הם מקבלים זאת מהוריהם דרך עבודה משותפת. טכניקות כגון דיאדי לילדים, מציבות את הילדים והוריהם בעשייה משותפת וחושפות את הלקויות התקשורתיות אל מול מטפל צופה מן הצד. הטיפול פונה אל ההורה כשם שהוא פונה אל הילד ומכשיר את ההורה לגדל את ילדו בהצלחה, לצד הצלחתו האישית שלו. קורס הנחיית הורים בגישת NLP מציב את הקשרים הבלתי נפרדים בין מערכת היחסים של הורה עם ילדו, לבין פרויקטים אחריו בחייו של ההורה מהם הוא רווה הצלחות או כישלונות. דרך ההתמודדות שלו עם חייו, מקרינה על מערכת היחסים שלו ושל הילד.

מכללת "NLP Pro"

מכללת "NLP Pro" היא מכללה ללימודי NLP הממוקמת בתל אביב. קורס הורות הוא אחד מקורסי הדגל המפורסמים של המכללה, במקביל לקורס ה- NLP Therapist וקורס ה- NLP Master לטיפול ב- NLP באינדיבידואלים ובמערכות.

דילוג לתוכן