קורס נלפ

קורס נלפ הוא קורס שעושים אותו בימינו אנשים שונים לייעודים שונים. החל מפסיכולוגים וקואוצ'רים, תרפיסטים משפחתיים, יועצים זוגיים, ועד ליועצים ארגוניים ומנהלי חברות ענק. השימוש בשיטת NLP נהפך כל כך רווח שניתן למצוא מטפלים מגישות שונות ובפלטפורמות שונות, משתמשים בטכניקות של השיטה בטיפוליהם. ישנם אתלטיים מקצועניים וקבוצות ספורט ברמה בינלאומית שחלק מהאימונים שלהם הם אימונים מנטליים ב- NLP. התוצאות של קבוצות ואתלטים שעוברים אימונים אלו משתפרות פלאים, גם ברמה המנטלית והחיבור הציוותי, וגם ברמה הפיסית של פריצת גבולות שנראו עד כה כמקובעים תחת תקרת זכוכית.

ההיסטוריה של שיטת NLP

NLP היא שיטה שנולדה באמצע שנות השבעים של המאה כששני תרפיסטים וחוקרים החלו לאבחן כמה מן המטפלים הבולטים בארה"ב באותם שנים. תוך זיהוי מוטיבים חוזרים ואלמנטים בולטים בשיטות הטיפול, השניים שילבו את הכלים והנחות היסוד המשותפות לכדי שיטה אחת. כך נבנה מודל ה- NLP שלימים יהפוך לאחת משיטות האימון התודעתי הפופולריות בעולם. הדור השני של מטפלי ה- NLP הכיל בתוכו מטפלים שהגיעו מענפי טיפול ואימון שונים שזיהו את הפוטנציאל שבהצלחת השיטה, רתמו אותה לטיפוליהם, שכללו אותה ויצרו ממנה תת תחומים. כך, לצורך העניין, ישנם קואוצ'רים לתזונה וירידה במשקל בשיטת NLP, וגם יועצים זוגיים בשיטת NLP.

מכללת "NLP Pro" והקורסים השונים

קורס נלפ מתבצע במכללת "NLP Pro" בשלוש גרסאות שונות. ישנו קורס הדרכת ההורים, קורס ה- NLP Therapist וקורס ה- NLP Master. קורס ה- NLP Therapist הוא קורס הדגל של המכללה אותו עשו כבר אלפי תלמידים שהגיעו לתוצאות מרשימות ביישום ה- NLP על חייהם שלהם, ובהמשך גם על מטופליהם כשהחלו לטפל. קורס המאסטר הוא המשכו של קורס זה ומהווה הכשרה לרמת מומחים.

דילוג לתוכן