קורס קואוצ'ינג

קורס קואוצ'ינג היה לפני עשר שנים מאד פופולרי בישראל. אנשים רבים גילו את התחום החדש והחליטו שהכריזמה שלהם וההצלחה האישית שלהם מספיקה כדי לטפל באנשים אחרים. תוך מספר שנים שוק הקואוצ'רים צמח מאד ונהיה קשה מאד לברור ולהשיג קואוצ'ר איכותי. אנשים רבים מצאו את עצמם משלמים מאות ואלפי שקלים מדי חודש עבור אימונים אצל אנשים שעברו הכשרה מינימלית, עם בכלל, והתוצאות לא הרחיקו לכת. במקרים בהם נרשמו תוצאות חיוביות, מתום סיום תוכנית האימונים, תוך זמן קצר חלה ירידה ביכולת להתמיד בדפוסים החדשים, והמתאמנים שבו להרגליהם הקודמים. עם הזמן, רבים הבינו שהבעיה הגדולה בקואוצ'ינג היא שללא הכשרה אמיתית בטיפולים תודעתיים, מדובר בטיפול שוו ערך לפלסטרים על הגוף כשהבעיה היא באיברים פנימיים. כלומר, טיפול בסימפטומים ולא בגורמים להם.

טיפול דרך התת מודע

NLP היא גישת טיפול שקיימת קרוב לחמישים שנה ומשתכללת מעשור לעשור בהתאם להתפתחות מקצועות הפסיכולוגיה, וכן לממצאים של מדעי המוח. היום, דרך מיפוי המוח, ההנחה היא שלמעלה מ-95% מהמידע שאנחנו צוברים במהלך החיים נאגר בתת המודע שלנו, אך ממשיך להשפיע עלינו באופן עקיף מדי יום. בעיות מנטליות ואף פיזיות מהן אנחנו סובלים לא בהכרח קשורות באירועי היומיום שלנו, והן מושרשות בדפוסה החשיבה שלנו כבר שנים, לעיתים עוד מהילדות. NLP היא שיטה לשינוי תודעתי דרך ניתוב לשוני המאבחן את דפוסי החשיבה ומאפשר לשנות אותם. היום, קואוצ'רים מקצוענים מתמחים ב-NLP ומשלבים טיפול תודעתי באימונים האישיים.

"NLP Pro"

לימודי קואוצ'ינג במכללת "NLP Pro" נלמד כחלק מתוכנית לימודי ה- NLP Therapist להכשרת מטפלי NLP בעלי תעודת טיפול בינלאומית. בעוד ניתן לעשות קורס קואוצי'נג במקומות רבים, הלימודים במכללה מאפשרים לבחור במגוון רחב של פלטפורמות טיפול, מקואוצ'ינג, דרך טיפול זוגי ועד להנחיית הורים.

דילוג לתוכן