קורס NLP לעסקים

קורס NLP לעסקים ניתן ללמוד בדרכים רבות. מאז נוסד מודל ה- NLP הראשוני בשנות השבעים, נכתבו בנושא עשרות, אם לא מאות, מאמרים וספרים על ידי מטפלים מומחים. הדור השני והשלישי של המטפלים פיתחו את השיטה והפיצו אותה ברחבי העולם. עם כניסת האינטרנט ההיצע של מקורות הלימוד גדל מאד, ניתן למצוא אתרים שלמים כמו גם ערוצי יוטיוב שמכילים בתוכם קורסים מקוונים ללימוד NLP בתשלום ובחינם. עם זאת, חשוב לזכור שיש פער עצום בין הבנת הידע התאורטי, ובין היכולת לתרגם אותו לפרקטיקה טיפולית. הידע האמיתי אותו צריך לרכוש המטפל לעתיד, הוא הניסיון בשטח. ניסוי ותהייה שמדגישים את הפערים שבין התאוריה והמציאות הכוללת את הצרכים האינדיבידואליים של המטופלים.

קורס NLP לעסקים

כשמדובר באימוני NLP תודעתיים לעסקים, עולה עוד יותר הצורך בצבירת ניסיון טיפולי. מדובר לרוב בשילוב של הנחיית מנהלים עם הנחיית קבוצות, ועל אף שהמערכת עצמה נתפסת כמערכת אורגנית בעלת תודעה משותפת, הרבה מן העבודה בנל"פ לעסקים מתמקדת באינדיבידואל שבתוך המערכת. המתכונת להצלחה משותפת תלויה רבות ברצון של כל אחד מפרטי המערכת שתצליח, וביכולת שלהם לתקשר את הרצון הזה. טיפולי נל"פ איכותיים לעסקים תלויים ביכולת של מטפל לעמוד מול קהל, להצליח לעודד את הרצון המשותף להצלחה, וכן, לבודד את הרצונות הפרטיים של כל אחד ממרכיבי המערכת. על כן, מי שרוצה להנחות קבוצות ועסקים, חייב לצבור ידע מעשי רב אותו ניתן להשיג אך ורק מתוך לימודים פרונטליים מקצועיים, הכוללים תרגולות ומשובים.

מכללת "NLP Pro"

מכללת "NLP Pro" היא ממוסדות הנל"פ הגדולים בישראל, שכבר שנים מובילה עם מטפלי ה- NLP האיכותיים ביותר בארץ. הלימודים במכללה ידועים בשל הגישה הלימודית הדורשת והאינטנסיבית שמחייבת את כל אחד מהסטודנטים בסטאז' מעמיק במסגרת ההכשרה.

דילוג לתוכן