קורס NLP מחיר

תחום הטיפולים הוא תחום שהתפתח מאד בשנים האחרונות. תחום בריאות הנפש הסיר מעליו את הטאבו החברתי והיום גברים ונשים כאחד לא מפחדים להודות שהם זקוקים לעזרה נפשית, ושהם מצויים במשבר או מצוקה רגשית כלשהי. על כן, אנחנו יכולים לראות היום סוגים רבים של מטפלים וביניהם פסיכולוגים, קואוצ'רים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בשיטות מהרפואה הסינית ועוד. מן הבולטים שבתחום, ניתן למצוא היום את מטפלי ה- NLP או את כל אחד מן המטפלים שהוזכרו מעלה, ומשתמשים בשיטות ה- NLP השונות שחדרו לתוך הגישות הרבות.

קורס NLP מחיר

הצורך הרב בשיטות ה- NLP הביא לפריחה גדולה בתחום. נפתחו פלטפורמות מיוחדות ומוסדות רבים שמלמדים את התיאוריה ואת טכניקות השיטה המיוחדות. בישראל, מוסדות ללימוד NLP נקראות "מכללות", אך מלבד הלימוד במכללות הגדולות, ניתן למצוא גם סדנאות ומרכזים קטנים, קורסים דיגיטליים ברשת, ספרים, הרצאות ועוד. טווח המחירים ללימוד שיטת NLP יכול לנוע בין מאות בודדות ועד לאלפי שקלים. לרוב, הכשרות זולות יספקו או רק היכרות שטחית, כמעין מבוא ראשוני לשיטה, ואסור למי שעבר אותן, להתיימר ולחשוב כי הוא כעת מסוגל לטפל באנשים. טיפול ב- NLP הוא דבר מורכב מאד ומצריך התנסות מעשית רבה, פידבק ממומחים, צבירת ידע תיאורטי רחב ומגוון שיטות טיפול מגוונות. בריאות הנפש הוא מדע ששם במרכזו את האינדיבידואל, ומטפלים מומחים יודעים להתאים שיטות ספציפיות לאנשים ספציפיים.

מכללת "NLP Pro"

מי שמחפש אחר קורס NLP מחיר הוא אמנם דבר שחשוב לבדוק אותו, אך קודם חשוב לבדוק את סילבוס הקורס, ואת התמורה המתקבלת במקום. מכללת "NLP Pro" הכשירה במהלך השנים למעלה מ-10,000 תלמידים וביניהם כמה מן המטפלים הבולטים בישראל, חלקם מלמדים במכללה. הכשרת מטפלים אורכת בין חצי שנה לשנה, ואף יותר.

דילוג לתוכן