NLP לימודים

NLP לימודים ניתן לעשות בדרכים רבות. ישנם מוסדות ("מכללות NLP") רבים, הרצאות, סמינרים, ספרים וסרטונים מהם ניתן ללמוד כיצד לטפל בשיטות ה- NLP דרך התת מודע, ולהשתמש בכלים תודעתיים לאבחון שפת החשיבה ודרכה לאתר את הדרכים לנתב את החשיבה כדי לנתב דפוסים מסוימים באישיות המטופל. מטפלי נל"פ מקצועיים לומדים במוסדות רציניים המנפיקים תעודת לימוד בינלאומית המוכרת על ידי מוסדות NLP ברחבי העולם. משך הכשרתו של מטפל NLP אורכת בין חצי שנה לשנתיים, תלוי ברמת ההכשרה או באמת ההתמקצעות הספציפית בה מתמקד הסטודנט. כמובן, תחום ה- NLP רחב מאד, ומשתמשים בו במרחבים רבים בחיים, כך שניתן להוסיף עוד ועוד הכשרות במשך השנים.

מכללת "NLP Pro"

מכללת "NLP Pro" הכשירה במרוצת השנים למעלה מ- 10,000 תלמידים וכ- 1000 בעלי עסקים בדרך להצלחה. את הצלחתה של המכללה היא רושמת עם כל מטפל שיוצא מבית ספרה ונכנס לעולם הטיפולים, ועם כל סיפור הצלחה טיפולי שקורה במסגרת ההכשרות. את הלימודים במכללת "NLP Pro" עושים גם אנשים שאין בכוונתם לפתוח בקריירה טיפולית. בעוד חלקם של התלמידים הם כבר מטפלים מנוסים מזה שנים שמגיעים לעבור הכשרה איכותית יותר בתחום ה- NLP, תלמידים אחרים באים למטרותיהם האישיות, ומשתמשים בפלטפורמת הלימודים כפלטפורמה טיפולית ואימונית, ביניהם בעלי עסקים שרוצים לשכלל את ניהול הצוותים שלהם, וספורטאים מקצועיים המשלבים אימונים מנטליים כחלק משגרת האימונים שלהם.

NLP לימודים בגישה הרגשית

להבדיל ממוסדות אחרים, עוד משלב ההכשרה הראשוני במכללת "NLP Pro" הלוא הוא ה- NLP Therapist, התלמידים מתמודדים עם התנסות מעשית בחייהם האישיים. במהלך הקורסים אנשים עוברים שינויים מרחיקי לכת במהלך חייהם וסוללים דרכים חדשות בחייהם. הלימודים עצמם הופכים למערכת המחוללת הצלחות ויוצרים בתלמידיהם את ההבנה של כוחה של שיטת NLP.

דילוג לתוכן